تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان تک واحدی سه خوابه پل 9 دی پگاه ها

آپارتمان تک واحدی سه خوابه پل 9 دی پگاه ها

2 سال پیش در خرم آباد

متراژ
160
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
3٬290٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬562٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
مشاورین املاک راد

تک واحدی
سه خوابه
شمالی
بسیار نور خور
خواب مستر

⭕واحد 160 متری
⭕قیمت کل سه میلیارد و دویست و نود میلیون تومان

⭕شرایط پرداخت بصورت توافقی⭕

⭕لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید⭕

⭕برای مشتری واقعی تخفیف دارد⭕

مشاور: امرایی

مشاورین املاک راد
ابتدای خیابان رازی نبش کوچه پاسارگاد