تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان تک واحدی شقایق

آپارتمان تک واحدی شقایق

1 سال پیش در خرم آباد

متراژ
185
ساخت
1403
اتاق
4
قیمت کل
4٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬783٬000 تومان
طبقه
4

⚜️آپارتمان تک واحدی 185 متری 4خواب
⚜️دارای خواب مستر و تراس بزرگ
⚜️گچ بری و نورپردازی حرفه ای
⚜️کلید نخورده و خام می باشد.
⚜️دوکله و غرق در نور

جهت بازدید ب دفتر املاک رستگاری مراجعه بفرمایید .
آدرس دفتر:خیابان تمدن ،تمدن 3شرقی
مدیریت :شاهیوند
کارشناس و مشاور شما :طرهانی