تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان تک واحدی شمالی14

آپارتمان تک واحدی شمالی14

1 سال پیش در مشهد

متراژ
130
ساخت
1400
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬384٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✋سلام
⚜️150 متر زمین
⚜️130 متر بنا
⚠️تک واحدی
⚜️دوخوابه
⚜️کف سرامیک
⚜️کابینت چوب
⚜️امتیازات جدا
⚠️دسترسی آسان به امکانات رفاهی
✅فاصله تا مترو 3دقیقه
✅فاصله تا حرم مطهر رضوی 4کیلومتر
✒️آدرس ملک: طبرسی شمالی 14
------------------»»»»»»»««««««---------------
✅تمام قراردادها بصورت قانونی و هولوگرام تنظیم میگردد
✅قدیمی ترین املاک منطقه
---------------»»»»»»««««««---------------
⚜️ملک خود را برای فروش به ما بسپارید
⚜️ملک مورد نظر خود را از ما بخواهید
----------------»»»»»»««««««-------------
⚠️موارد مشابه از مبلغ 900 میلیون به بالا موجود می باشد
آدرس دفتر: طبرسی شمالی12 نبش سوختالو11
☎️تلفن تماس************************
اعتماد شما سرمایه ماست