تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان تک واحدی فرهنگیان فاز دو

آپارتمان تک واحدی فرهنگیان فاز دو

1 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
135
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
4٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬111٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
((املاک بزرگ ستارگان))

از بازدید اول تا امضای آخر در کنارتان هستیم

✅آپارتمان 135 متری تک واحدی
✅دارای سه خواب بزرگ و نور گیر
✅مشاعات درجه یک و درخور
✅اسانسور هشت نفره و راه پله پاگرد بزرگ
✅موقعیت ملک شمالی غربی
✅سند آزاد اماده انتقال
✅قابلیت رهن تا600 میلیون رهن کامل
✅موقعیت مناسب دسترسی آسان به همه جا در کمترین زمان

♦️با احترام در صورت تمایل تماس حاصل فرمایید معامله پیامکی صورت نمیگیرد♦️

تمامی معاملات زیر نظر وکیل پایه یک دادگستری صورت میگردد

جهت اطلاعات بیشتر و معرفی فایل های مشابه همچنین قیمت های کمتر و پیش فروش با ما در ارتباط باشید
_______________________________________________________
کارشناس و مشاور شما:درویشی