تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان تک واحدی هفتصد دستگاه

آپارتمان تک واحدی هفتصد دستگاه

1 هفته پیش در اسلام آباد غرب

متراژ
190
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏9,120,000 تومان
قیمت هر متر
‏48,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1

✅کلید نخورده
✅190 متر مفید
✅آماده تحویل

♻️ جهت مشاوره و خرید بصورت حضوری به دفتر املاک مراجعه فرمایید ♻️

آدرس دفتر املاک : فرهنگیان ، بلوار یادگار امام ، نبش چهار راه مسجد امام رضا (ع) ، املاک صیدی