تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان، حاشیه زرهرن، 145 متر

آپارتمان، حاشیه زرهرن، 145 متر

1 سال پیش در شیروان

متراژ
145
ساخت
1403
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬170٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
14٬965٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
فروش، آپارتمان

طبقه : 1
تعداد طبقات : 2
امکانات : واحد به صورت خام
متراژ : 145 متر
تازه ساخت، 1403
تعداد اتاق: 3
انباری دارد
پارکینگ دارد
آدرس : حاشیه زرهرن
قیمت کل : 2 میلیارد و 170
قابل معاوضه با زمین تا همین مبلغ در محدوده بسیجیان و ...

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
     
                   املاک مرکزی برج

برای دریافت اطلاعات بیشتر، تماس بگیرید.
                
اسماعیل زاده    ***********
جعفری             ***********

❇️ کامل ترین فایل های املاک را از ما بخواهید. ❇️

رضایت شما، افتخار و هدف ماست.

آدرس دفتر: نبش ورزش7

                            #کد126

پیج اینستاگرام:
@amlakborj100
کانال تلگرام :
@amlakborj100
ادمین کانال :
@Amlakborjadmin

#املاک_برج_شیروان
#فروش_آپارتمان_مسکونی