تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان خام ویو دار فاز 8 جنوبی

آپارتمان خام ویو دار فاز 8 جنوبی

1 سال پیش در پردیس

متراژ
105
ساخت
1402
قیمت کل
2٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬333٬000 تومان
طبقه
4
واحد 105 متری
ویو دارد و بدون مشرف
طبقه 4
بهترین لوکیشن فاز 8 پردیس
——————————————
واحد های خاک تا فول موجود می باشد
خاک 1500 تا 1600
اسکلت 1600 تا 2000
فندانسیون 2 تا 2200
نازک کاری 2200 تا 2300
ضامن کلید 2300تا 2500
کلید خام 2500 تا 2700
فول 2800تا 3
موجود می باشد برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید