ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان خیابان امیرکبیر
1 سال پیش در بروجرد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
93
ساخت
1403
قیمت کل
3٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
40٬860٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⚜️املاک اپال⚜️
✔️آپارتمان 93متری.
✔️کلید اول نوساز.
✔️واحدی غرق در نور.
✔️پلنی مهندسی شده.
✔️استاندارد آسانسور.
✔️تاپ لوکیشن .
✔️فروشنده صد درصد.
✔️قابلیت رهن و اجاره ملک تا600میلیون.
✔️دارایه 300میلیون وام اوراق.
✔️با نقدینگی 3میلیارد صاحب ملکی در بهترین موقعیت شهر شوید.
️️بازدید وقرارداد، املاک اپال، میدان تختی، ابتدای پداهفند.
مدیریت : یگانه دوست
مشاور: رحمانی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت