تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان خیابان عطاران، خیابان شهبازی

آپارتمان خیابان عطاران، خیابان شهبازی

2 سال پیش در قم

متراژ
126
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
6٬678٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
53٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
باسلام واحترام
===========
126 متری ، سه خواب ،
مطبخ ، تراس
==================
دسترسی به خیابان های اصلی عطاران , زنبیل آباد ، محمو نژاد ، سی متری قائم
ساختمان در محله آرام و با تراکم جمعیت مناسب
دونبش غرق در نور
==========================
سید مصطفی موسوی
مشاور تخصصی آپارتمان منطقه چهار
دفتر املاک کومه
خیابان جمهوری نبش خیابان قیام
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

موسوی کارشناس تخصصی آپارتمان منطقه 4