تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان دانشگاه /267 متری /4خواب /سر نبش

آپارتمان دانشگاه /267 متری /4خواب /سر نبش

2 سال پیش در زاهدان

متراژ
267
ساخت
1402
اتاق
4
قیمت کل
7٬476٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬000٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⭐ امور ملکی خود را به تیم با تجربه و مجرب ونوس بسپارید ⭐
*با سلام و درود*
✅ هادی شهرکی هستم مشاور تخصصی در منطقه یک در بحث آپارتمان
------------------------------
⚜️267متری خوش نقشه
⚜️4 خواب +2 مستر
⚜️یک خواب راه مستقل ویژه مهمان
⚜️آشپز خانه حدود 20 متری
------------------------------
موارد مشابه با توجه به خواسته شما موجود میباشد
توضیحات ویژه با تماس
------------------------------
با مدیریت : آقای شهرکی و آقای یزدان طلب
آدرس دفتر :نبش بزرگمهر 36