تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان در منطقه زیبای ارنگه

آپارتمان در منطقه زیبای ارنگه

3 روز پیش در آسارا

متراژ
85
ساخت
1404
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏9,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏114,705,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
گرمایش
شوفاژ
تعداد کل طبقات
3
فروش آپارتمان نوساز در منطقه زیبا و ییلاقی ارنگه
متراژ 85 متر بهمراه 15 متر حیاط خلوت مناسب برای باربیکیو
دارای یک خواب مستر بهمراه کمد دیواری بزرگ mdf
آشپزخانه دارای کابینت mdf
طبقه اول و دارای پارکینگ
نقاشی شده
داخل بافت اصلی و دارای پایان کار
دارای کنتور های آب و برق و گاز به صورت مجزا
ساختمان دارای سه طبقه میباشد
فاصله از دریاچه چیتگر 35 دقیقه
جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید