تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان دو خوابه 115متری صدرا

آپارتمان دو خوابه 115متری صدرا

12 ماه پیش در شهرک گلستان

متراژ
115
ساخت
1397
قیمت کل
3٬090٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬869٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
7
⭐️ آپارتمان دو خوابه 115 متری در صدرا ⭐️

✨ مشخصات برجسته:
✔️ 115 متر، دو خواب
✔️ پارکینگ و انباری مسقف
✔️ پایان کار اخذ شده، سند در حال اقدام
✔️ مناسب سرمایه گذاری با مستاجر فعلی

⚠️ بدون واسطه معامله کنید!
آدرس: ابتدای بلوار بوستان، روبه روی پایگاه بسیج
مدیریت: مهندس عباسی

❕ فرصت عالی برای خرید یا سرمایه گذاری ⬅️ تماس بگیرید! ✌️