تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان دو خوابه 64متری در ریحانی

آپارتمان دو خوابه 64متری در ریحانی

2 سال پیش در تهران

متراژ
64
ساخت
1388
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
5٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
89٬843٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
64متر آپارتمان زیبا و خوش نقشه در ریحانی
بهترین لوکیشن ریحانی شمس آباد
آسانسور
4/5 متر انباری سندی
دو خوابه
فول بازسازی شده
سالن پرده خور
از هر طرف نور
اتاق خواب های 12متری بزرگ
کمد دیواری های های گلاس بزرگ و جادار
کابینت های نو های گلاس سفید
بازدید=خرید
تخفیف پای معامله
فایل های مشابه موجود میباشد
بودجه و درخواستتون رو اعلام کنید بلافاصله فایل مورد نظر معرفی میشود
مهدوی