آپارتمان دو واحدی/ نوساز/حضرت پور/119متر
2 سال پیش در ارومیه
کپی شد
قیمت کل
3٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬411٬000 تومان
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
___________بنام یگانه معمار هستی _______________
با سلام و احترام.مهندس رضایی هستم مشاوره تخصصی ملکی شما.
✔️لوکیشن خ حضرت پور
✨سال ساخت 1402
✔️موقعیت ملک جنوبی و ویوی بسیار چشم نواز
✨دارای بالکن زیبا
✨نور و نقشه بی نظیر و عالی
✨دو خواب
✨انباری .آسانسور.نصبیات برند
✨سالن زیبای پرده خور کف سرامیک و خوش چیدمان
✨نما رومی
✨منطقه ای دنج
✨سازه ای بسیار مقاوم و سازنده و آرشتکت بنام
✨ارتفاع سقف بلند, استاندارد.مشاعات عالی لابی زیبا
⭕قابل رهن دادن خریدار جدید به مبلغ 500میلیون
⭕فرصت عالی برای خرید جهت سکونت و سرمایه گذاری
✅مراحل سند دارای پایان کار و سند طی یک ماه اماده انتقال میباشد
✅برای بازدید و هماهنگی تماس بگیرید با افتخار پاسخگوی شما هستم.
__________________________________________
آدرس املاک:خ امین. اول خ اصغری. دپارتمان املاک باور