تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان دوخواب/نورگیر

آپارتمان دوخواب/نورگیر

2 سال پیش در مشهد

متراژ
100
ساخت
1395
قیمت کل
4٬898٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
48٬980٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
باسلام
100متر دوخواب
محله دنج و آرام
پذیرایی پرده خور سراسر نور
دوخواب کمد دیواری
فول امکانات

برای اطلاعات بیشتر و بازدید ملک تماس بگیرید
موارد مشابه نیز موجود است

اینجا رویاها به خانه میرسند