تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان دوخوابه 78 متری کوزو 5

آپارتمان دوخوابه 78 متری کوزو 5

2 سال پیش در پرند

متراژ
78
ساخت
1397
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬290٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
16٬538٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
15
بسم تعالی
____________________________________________
☑️آپارتمان 78 متری فاز 5 جنوب کوزو
☑️محیطی آرام و دلنشین برای زندگی
☑️مناسب برای سرمایه گذاری و سکونت

☑️بهترین لوکیشن و موقعیت مکانی
☑️بهترین بلوک های پروژه کوزو 5 جزو اولین بلوک ها

☑️واحد دوخوابه می باشد
☑️تمامی امکانات واحد تازه بازسازی شده
☑️امکانات واحد از جمله گاز رومیزی هود پکیچ کمد دیواری کابینت تکمیل کاغذ دیواری و...

☑️تخفیف ویژه پای معامله

☑️جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

☑️مشاور شما ماکان هستم
____________________________________________
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک هلدینگ بزرگ راسا

ما مشاور املاک نیستیم ،مشاور سرمایه گذاری هستیم!!!