تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان/دوخوابه/نزدیک مترو کمیل

آپارتمان/دوخوابه/نزدیک مترو کمیل

2 سال پیش در تهران

متراژ
58
ساخت
1391
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
3٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
54٬310٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
❌️از فرصت طلایی غافل نشید❌️
‼️‼️❗️حتما تماس بگیرید‼️‼️❗️

درباره واحدتون:
58 متر
طبقه اول
دوخوابه
سالن بزرگ و عالی
آشپزخانه کدبانو پسند
نورگیر
پکیج و کولر گازی

دسترسی عالی به مترو کمیل(کمتر از 5 دقیقه)
دسترسی عالی به اتوبان نواب
دسترسی به مراکز خرید و رفاهی درمانی

واحد در رهن مستاجر میباشد.

❌️مبلغ رهن از قیمت کل کسر شده❌️

سند آزاد و آماده انتقال سند و اخذ وام (نهایتا 10 روزه براتون وام رو میگیریم)

آدرس املاک بزرگ طاها: محبوب مجاز غربی- پلاک 388

مشاور تخصصی شما: قاسمی