تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان رشت فلکه گاز شهرک کامرانیه سند تک برگ

آپارتمان رشت فلکه گاز شهرک کامرانیه سند تک برگ

1 هفته پیش در کوی غلام نیا

متراژ
92
ساخت
1399
قیمت کل
‏5,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏54,347,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
⚜️دپارتمان املاک مهیار ⚜️
✳️قسمت مطالعه را بخوانید✴️✅️
سند تک برگ✳️✴️
طبقه3✅️
82 مفید✅️
92متر با مشاع✅️

مطالعه✴️
این واحد قابلیت این را دارد تا یک میلیارد80 تومن وام اوراق مسکن دریافت کنید ✅️
و میتوانید 700میلیون رهن کامل بدهید
که از مبلغ کل کسر میگردد ✅️
یعنی با کمترین نقدینگی میتوانید این واحد زیبارا خریداری کنید✅️
✴️✴️✴️
مشاور شما:علی شایان☎️

خرید خوب شما اعتبار ماست✅️

خریداران محترم فایل های مشابه زیاد است باما تماس بگیرید در خدمت شما دوستان هستیم✅️✴️

مالکین محترم فایل های خود را میتوانید به ما بسپارید تا در سریع ترین زمان ممکن ب فروش برسانیم☎️