تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان روبه بیرون/سرمایه گذاری.واقعی*

آپارتمان روبه بیرون/سرمایه گذاری.واقعی*

1 سال پیش در تهران

متراژ
61
ساخت
1383
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
5٬175٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
84٬836٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
املاک اسکان غرب ♣️

❌________زیر قیمت خرید کنید

✅ 61 متر
✅ 1 خواب

وحیدپور