تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان رویایی در قلب نصر

آپارتمان رویایی در قلب نصر

2 سال پیش در تبریز

متراژ
180
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
7٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
42٬222٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
دپارتمان ملک شهریمیز

❇️به روز ترین و جامع ترین وباکیفیت ترین فایلینگ اپارتمان و زمین در کلان شهر تبریز

________________________

✅نوع : فروش اپارتمان

✅منطقه : نصر

✅سال ساخت 1398

✅متراژ : 180 متر مفید

✅موقعیت ملک : جنوبی

✅طبقه : 5 از 6

✅تعداد اتاق : 3 خواب ا مستر

✅2 واحده

❇️کارشناس : مهندس عباسزاده

❇️جهت مشاوره و بازدید حضوری در خدمتتان هستیم

❇️جلب رضایت خانواده های مشکل پسند و خاص پسند

❇️مشاوره خرید، فروش و مشارکت ملک خود را به صورت رایگان به ما بسپارید.

❇️خرید فروش مطمئن و پر سود به وسعت شهریمیز

❇️ آدرس دفترمرکزی : شهرک نصر
سه راه دانشگاه