تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان سنددار خ آزادی محمودآباد

آپارتمان سنددار خ آزادی محمودآباد

2 سال پیش در محمودآباد

متراژ
95
ساخت
1394
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
14٬736٬000 تومان
طبقه
1
کد 1145
آپارتمان شهری
خ آزادی
️ با 1400میلیون پرداختی ️
️650میلیون قابلیت دریافت وام️
️200 میلیون مستاجر داره️
95 متری
دوخواب
طبقه اول
کلا 2 طبقه 4 واحد
سندتک برگ
پارکینگ
نزدیک ساحل
قیمت کل 2250