تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان سه خواب برند استقامت یک

آپارتمان سه خواب برند استقامت یک

2 سال پیش در رشت

متراژ
140
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
4٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬214٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
««««« شازده »»»»»

✅فرصتی بی نظیر برای سرمایه گذاری یا زندگی
✅این خانه آپارتمانی زیبا و مدرن، با متراژ بالا و سه خوابه، برای افرادی که به دنبال راحتی و زندگی در محیطی آرام و امن هستند، انتخابی ایده آل است.

✅ویژگی های اصلی:
مساحت: 140 متر مربع
تعداد خواب: 3
طبقه اول و دوم موجود است.

✅امکانات کامل: آشپزخانه مجهز، سیستم گرمایش و سرمایش، کف سرامیکی، دربهای داخلی چوبی، پنجره های دوجداره با شیشه های ضد صدا و...پارکینگ اختصاصی

✅قیمت و شرایط: قیمت منصفانه و قابل مذاکره امکان پرداخت تسهیلات و اقساط

✅جهت هماهنگی برای بازدید و کسب اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید.

مشاور شما بزرگی
املاک شازده