تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان سه خواب در معلم تک واحدی

آپارتمان سه خواب در معلم تک واحدی

11 ماه پیش در معلم

متراژ
156
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
7٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
50٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
7
** فروش فوری آپارتمان لوکس 156 متری - بلوار معلم انزلی **

** مشخصات کلیدی:**
✔️ **3 خوابه** (1 خواب مستر)
✔️ **طبقه اول** از ساختمان 7 واحدی
✔️ **موقعیت نبش** با سه طرف نورگیر
✔️ **سال ساخت 1401** (کلید نخورده)

** موقعیت استثنایی:**
• واقع در **کوی هفت آذر** (محله ای دنج و آرام)
• مجاورت با **شهرک ویلایی**
• دسترسی عالی به مراکز شهری
• محیطی مناسب برای خانواده

** برای بازدید و اطلاعات بیشتر تماس در خدمتم :**
مشاور املاک: **پیمان عباسی**
آدرس: بلوار معلم، نبش بلوار نماز