تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان سه خوابه 170 متری شهرک ارین

آپارتمان سه خوابه 170 متری شهرک ارین

5 ساعت پیش در شهرک آرین

متراژ
170
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
‏15,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏91,764,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
4
پارکینگ اسانسور انباری