تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان سه خوابه معالی آباد 137 متری

آپارتمان سه خوابه معالی آباد 137 متری

2 سال پیش در شیراز

متراژ
137
ساخت
1385
اتاق
3
قیمت کل
6٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
48٬175٬000 تومان
طبقه
3
پکیج
آپارتمان سه خوابه شیک و مرتب تخلیه و سند ملکی بهترین لوکیشن معالی اباد فروش فوری مهاجرت دارم تخفیف عالی پای معامله