تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان /سه طبقه / 101 متر قلب رامسر

آپارتمان /سه طبقه / 101 متر قلب رامسر

1 سال پیش در رامسر

متراژ
101
ساخت
1397
قیمت کل
4٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
46٬534٬000 تومان
طبقه
2
⭐️خرید و فروش خود را به ما بسپارید و با آرامش به خانه و کاشانه خود نقل مکان کنید⭐️⭐
♻️واحد خاص می خواهید
♻️با مشاور خاص تماس بگیرید.
♻️املاک سینا ستاره منطقه در خدمت شماست♻️
♻️قدم به قدم با شما همراه خواهیم بود♻️
▣دو طبقه مجزا هر واحد 101 متر
▣3طبقه
▣قیمت چهار میلیارد و هفتصد میلیون تومان
▣بهترین خدمات در زمینه خرید و فروش ملک را از ما بخواهید
❌❌اطلاعات بیشتر تماس❌❌
«نقدینگی از شما»
«رهن و اجاره واحد تعهد ما»
⛔⛔ لطفا همکاران عزیز تماس نگیرید⛔⛔
⚡بازدید همه روزه حتی ایام تعطیلی⚡
✔️بنده آقای آذرهوش هستم کارشناس امور ملکی در رامسر مازندران
✔️در زمینه خرید و فروش و ساخت و اجاره پاسخگوئی تا ساعت 23✔️
amlak.sina.ramsar