تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان شخصی ساز /مطهری/وامدار

آپارتمان شخصی ساز /مطهری/وامدار

2 سال پیش در اسلام شهر

متراژ
55
ساخت
1393
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
17٬272٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
اتو املاک هخامنش
اتو املاک هخامنش اولین و بهترین دپارتمان خریدو فروش واحدهای وام دار در اسلام شهر میدان نماز تا میدان قائم با کمترین نقدینگی زیر یک میلیارد
_______________________
آپارتمان شخصی ساز خیابان مطهری
55 متر
انباری
پارکینگ
بازسازی شده
کابینت Mdf
دسترسی به غرب تهران کمتر از 20 دقیقه
لوکیشن محله اصیل و قدیمی
بهترین سرمایه گذاری قبل از شروع سال جدید وقبل از احداث مترو اسلام شهر
_______________________________
نقدینگی +رهن+وام
آدرس املاک :: نواب اسلام شهر قبل از نمایندگی سایپا روبه روی تالار نیمه کاره اتو املاک هخامنش