آپارتمان شخصی ساز/وام آماده/سند تک برگ/شهرک قائمیه
1 سال پیش در اسلام شهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
53
ساخت
1394
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬754٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
2
بالکن
دارد
سند
تک برگ
تعداد کل طبقات
3
یک میلیارد صد نقدینگی ✅
سند تک برگ ✅
53متر ✅
کاظمی
اسلامشهر میدان نماز شهرک الهیه روبه روی دانشگاه سما بین بهار 7و9املاک هخامنش
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.