تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان شیخان سند تک برگ

آپارتمان شیخان سند تک برگ

1 سال پیش در سنندج

متراژ
83
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬180٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬265٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
2
⚜️⚜️⚜️⚜️املاک مهستان ⚜️⚜️⚜️

✅✅فروش فوری✅✅

✔️آپارتمان 83متری ،
✔️لوکیشن: شیخان
✔️طبقه اول جنوبی (دونبش )
✔️پارکینگ و انباری قید در سند
✔️سند تک برگ آزاد
✔️پکیج ورادیاتور
____________________________
✅برای اطلاعات بیشتر همین الان تماس بگیرید✅

✔️معاملات ملکی تون رو تا ماه خرداد انجام بدین ✔️

✅ آدرس دفتر املاک مهستان :
بهاران سه راه پاوان،مجتمع تجاری همشهری،طبقه بالا

⚜️ مدیریت : شاطری ⚜️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مهستان09180560934

انسانهای موفق راه راستی و صداقت را پیشه گرفته اند