تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان شیک 110متر ابتدای شهید رنجبر ( همایون

آپارتمان شیک 110متر ابتدای شهید رنجبر ( همایون

1 سال پیش در تبریز

متراژ
110
ساخت
1401
قیمت کل
2٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
#تبریز_املاک تخصصی یوردوم چهار راه منصور پشت برج ابریشم ➡️ ✅ ✅ ✅
✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
#کد_فایل_1215
#شناسه_فایل_238
تاریخ:1403/05/06
#فروش_آپارتمان
متراژ بنا 110
تعداد اتاق 2
طبقه 3
کل طبقات ساختمان 5
تعداد واحد در طبقه 1

موقعیت ملک : شمالی,جنوبی,شرقی
مشخصه ملک : فول امکانات
نمای ساختمان : آجر 3 سانت
مشاعات : آسانسور
تاسیسات سرمایشی و گرمایشی : پکیج و رادیاتور
پوشش کف : پارکت
آشپزخانه : هود,گاز رومیزی,هایگلس
سرویس بهداشتی و حمام : ایرانی,فرنگی
سقف و دیوار : نقاشی,کاغذ دیواری
سایر امکانات : تراس,کمد دیواری,انباری,پرده
وضعیت سکونت : سکونت مالک
نوع و تعداد پارکینگ : پارکینگ اختصاصی,تعداد پارکینگ 1
وضعیت ملک : قولنامه ای
امتیازات : آب,برق,گاز,تلفن
✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅

مبلغ متری :25,000,000 تومان
مبلغ کل :2,750,000,000 تومان
✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
یوردوم
کارشناس : همایون
آدرس دفتر : چهارراه منصور