آپارتمان شیک 87متر رسالت ( همایون
1 سال پیش در تبریز
کپی شد
قیمت کل
3٬120٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬862٬000 تومان
#تبریز_
#کد_فایل_1227
#شناسه_فایل_م. شمشیری
تاریخ:1403/05/08
#فروش_آپارتمان
متراژ بنا 87
تعداد اتاق 2
طبقه 2
کل طبقات ساختمان 4
تعداد واحد در طبقه 3
سال ساخت 1390
موقعیت ملک : جنوبی
نمای ساختمان : آجر 3 سانت
مشاعات : آسانسور
تاسیسات سرمایشی و گرمایشی : بخاری
پوشش کف : سرامیک
آشپزخانه : ام دی اف,اپن,هود
سرویس بهداشتی و حمام : ایرانی
سقف و دیوار : نقاشی,گچ بری,رابیتس
سایر امکانات : پاسیو,کمد دیواری,اطفای حریق,درب ریموت دار,پرده
وضعیت سکونت : سکونت مالک
نوع و تعداد پارکینگ : پارکینگ اختصاصی,تعداد پارکینگ 1
وضعیت ملک : سند دارد,6 دانگ
امتیازات : آب,برق,گاز,تلفن
مبلغ 3/120
یوردوم
کارشناس : همایون
آدرس ایمیل :
آدرس دفتر : چهارراه منصور پشت برج ابریشم ➡️ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅