تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان صفر کلید نخورده فوق لاکچری

آپارتمان صفر کلید نخورده فوق لاکچری

20 ساعت پیش در مرداویج

متراژ
223
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏99,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏443,946,000 تومان
طبقه
4
باسلام واحترام
———————————-
❇️آپارتمان 223متر
درصورت فایل های مشابه کافیست تماس بگیرید