ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان طبقه 2 فول امکانات باپارکینگ
آپارتمان طبقه 2 فول امکانات باپارکینگ
2 هفته پیش در پاره بیجار
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
100
ساخت
1403
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3,120,000,000 تومان
قیمت هر متر
31,200,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅به نام خداوندبزرگ ✅
✅املاک تک ✅✅
✅آپارتمان طبقه 2⚜️⚜️
✅متراژ مفیدمشاع 100متر⚜️⚜️
✅پارکینگ با یه مزاحم ⚜️⚜️
✅درصورت کم بودبوجه 400رهن میرود⚜️⚜️
✅املاک تک بابیش از 20سال سابقه کاردرامورخرید فروش رهن اجاره مشغول فعالیت میباشد ⚜️⚜️
مهندس علیرضاجانعلی پور
✅✅املاک تک ✅✅
✅✅املاک تک ✅✅
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت