تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان ـ نوساز ـ دوکله نور ـ لوکیشن تاپ

آپارتمان ـ نوساز ـ دوکله نور ـ لوکیشن تاپ

1 سال پیش در دورود

متراژ
125
ساخت
1403
قیمت کل
2٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬400٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
❤️❤️بنام خالق هستی ❤️❤️

✅ کارشناس امورملکی : جناب افشار ✅

☑️☑️دپارتمان تخصصی جاکار ☑️☑️

❌( قابل توجه خریداران و سرمایه گذاران ) ❌

(..........مسکونی............)

(به هیچ عنوان دیدن این فایل را از دست ندهید)

( یکی از برترین لوکیشن های خیابان خیام شرقی)

دنج و اعیان نشین و میحطی آرام امن

دسترسی آسان

سازه ای درخور تحسین و استفاده از متریال روز

یک پلان شاهکار مهندسی ساز بدون کوچکترین پرتی و یک سالنی غرق در نور از 2 جهت

(125 متر میزان ساخت )

✴️پارکینگ

✴️✳️انباری

✴️✳️آسانسور

✴️✳️دو خواب نورگیر

✴️✳️پذیرایی و آشپز خانه بزرگ و غرق در نور

✅✅سپاس از حسن توجه شما ✅

❌❌آدرس املاکی ؛ بلوار کانون امام علی (ع) ، بعد از کانون ، جنب فروشگاه گرند ، دپارتمان جاکار❌❌

❤️ نگاه زیبایتان را به ما بسپارید با ما تماس بگیرید