تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان فاز چهار / آماده سکونت

آپارتمان فاز چهار / آماده سکونت

2 سال پیش در پرند

متراژ
75
ساخت
1399
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬467٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
19٬560٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
پروژه ای مناسب برای کسانی که به دنبال یک ملک با استانداردهای بالا هستند!

جزئیات پروژه :

_ 75 متر مربع متراژ مفید
_ دارای دو اتاق خواب بزرگ و غرق در نور
_ طبقه سوم
_ واحد فول تجهیز شده بدون نیاز به هزینه اضافی
_ قیمت قابل مذاکره میباشد

✔ فرصت های خوب به راحتی از دست می روند! برای پیدا کردن آپارتمان مورد نظر خود کافیست املاک راسا را در گوگل سرچ کنید.

❌ فراموش نکنید سرمایه گذاری ملکی در شهر پرند با هر بودجه ای امکان پذیر است کافیست با ما در ارتباط باشید تا از خدمات مشاوره ملکی به صورت تلفنی و حضوری بهره مند شوید ❌

آدرس دفتر : فاز دو _ میدان استقلال _ جنب خیابان نور _ ورودی F4 _ طبقه اول _ واحد 95 _ املاک راسا
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک هلدینگ بزرگ راسا

ما مشاور املاک نیستیم ،مشاور سرمایه گذاری هستیم!!!