تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان/فرهنگیان/فاز 6

آپارتمان/فرهنگیان/فاز 6

2 سال پیش در پرند

متراژ
84
ساخت
1402
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬170٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
13٬928٬000 تومان
طبقه
2
✨پروژه خوشنام فرهنگیان ✨
▪️متراژ:84 متر
▪️دو خواب
▪️ امکانات واحد:نیمه فول (کابینت ،گاز ،هود ندارد)
▪️ پارکینگ مسقف
▪️گیت نگهبانی 24 ساعته
▪️واحد به صورت فول واریز می باشد
✅ بهترین فرصت برای سرمایه گذاری و سکونت ✅
______________________________________________
فایل های مشابه مطابق با بودجه و سلیقه شما در تمامی فاز های 0 تا 6 موجود است کافیست فقط تماس بگیرید