ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان فروشی 136متر بلوار سعادت
آپارتمان فروشی 136متر بلوار سعادت
1 سال پیش در قزوین
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
136
ساخت
1398
اتاق
3
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
6٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬588٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
املاک فراز
فروش مسکونی
136متر
3خواب
طبقه 5از5
تک واحدی
5سال
بازسازی شده،3نبش
بلوار سعادت
بدون پارکینیگ
قیمت مناسب مصرف کننده
حسینی
آدرس املاک:بلوار سعات نبش بوستان دانش آموز
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
املاک فراز حسام حسینی
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت