تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان فروشی 74 متر

آپارتمان فروشی 74 متر

2 سال پیش در تهران

متراژ
74
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
47٬972٬000 تومان
مشخصات
✔️ متراژ75متر
✔️2خواب
✔️طبقه دوم
✔️موقعیت محلی عالی
✔️سند تک
=================
✅پذیرایی مربع شکل،قابل چیدمان و نورگیر بودن سالن
✅ نداشتن فضای مرده و بدون پرتی
✅کابینت هایگلاس /گاز رومیزی و هود
===============
✅کناف کاری مدرن و نورپردازی شیک
✅متریال درجه 1
✅دسترسی محلی

❕640میلیون تومان قابلیت دریافت وام❕
❗رهن واحد به مبلغ 260 میلیون تومان به عهده املاک
قیمت کل 2/220
اندیشه
☎️پاسخگویی9 صبح تا 11 شب
***********