تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان فروشی تک واحدی 194 متری

آپارتمان فروشی تک واحدی 194 متری

1 سال پیش در اهواز

متراژ
194
ساخت
1394
اتاق
3
قیمت کل
4٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬257٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
آپارتمان تک واحدی
متراژ 193/7
تک واحدی متفاوت با منطقه
زیر قیمت بازار و منطقه
دارای پارکینگ خصوصی سندی با جای دو پارک
آسانسور ایتالیایی
دارای آشپزخانه تمام mdf و آشپزخانه کثیف مجزا
کل واحد کاغذ دیواری درجه یک
کف کاملا کف پوش شده از نوع pvc درجه یک
دارای سرویسهای مجزا . ایرانی . فرنگی . حمام مستر
دارای انباری طبقه بندی شده درون واحد
تخفیف پای قرارداد .
جهت بازدید و هماهنگی تماس بگیرید .
آدرس دفتر : باهنر منطقه 7 نبش خیابان 3 بهاران املاک ممبینی .
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک احسان

همیشه سلامت قرارداد مهمتر از مسائل مالی میباشد