تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان فروشی در برج مسکونی شیک اباذر

آپارتمان فروشی در برج مسکونی شیک اباذر

1 سال پیش در تهران

متراژ
88
ساخت
1397
قیمت کل
12٬999٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
147٬715٬000 تومان
طبقه
3
برج مسکونی در بهترین فرعی آیت ا… کاشانی بلوار اباذر
»»دارای مشاعات آبی

88متر طبقه سوم
دارای آسانسور

پارکینگ سندی + انباری سندی و بالکن
6 سال ساخت
نما و مشاعات خیلی تمیز و شیک

لابی شیک
استخر و سونا و جکوزی
پارکینگ میهمان
سالن اجتماعات
دارای نگهبانی و لابی من 24 ساعته

بهترین منطقه دنج ترین فرعی
بازدید با هماهنگی

مشاور شما امین املاک صاد
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک فایلهای زیر قیمت در اینستاگرام صاد