تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان فروشی( صددستگاه)

آپارتمان فروشی( صددستگاه)

15 ساعت پیش در صد دستگاه

متراژ
85
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏11,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏132,941,000 تومان
طبقه
3
..........بنام خدا..........
بادرود
85متر/2خواب/
4طبقه/ تک واحدی /طبقه سوم/
پارکینگ /انباری/ بالکن/
نزدیک تره بار/ومترو/
لطفاجهت بازدیدتماس بگیرید؟