تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان فول امکانات در همایون ویلا

آپارتمان فول امکانات در همایون ویلا

2 سال پیش در محمدشهر

متراژ
131
ساخت
1397
قیمت کل
3٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬572٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
7
⚜املاک شیخیان⚜
➿خرید،فروش،رهن،اجاره،مشارکت➿
➿آپارتمان،ویلایی،زمین،مغازه،باغچه➿
--------------------------------------------------------------
هو الرزاق
فروش آپارتمان
به متراژ حدودی 131 متر مربع
پکیج و کولر گازی
2 خواب (هر دو خواب دارای نورگیر)
کمد دیواری -بالکن
واحد از نظر لوکیشن و پلان و نقشه بی نظیر می باشد و از لحاظ قیمت مناسب
جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
_______________________________________
⚜املاک شیخیان⚜
قوی ترین فایلینگ منطقه
➿موارد مشابه موجود می باشد➿
➰جهت اطلاع سایر موارد در منطقه همایون ویلا با ما در تماس باشید➰
آدرس دفتر:
همایون ویلا،بلوار آزادگان(سردارسلیمانی)ابتدا بلوار املاک شیخیان
مشاور شما :خویشوند