تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان فول امکانات / مطهری

آپارتمان فول امکانات / مطهری

1 هفته پیش در اردبیل

متراژ
146
ساخت
1403
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏18,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏123,287,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
⭐ به نام یگانه مالک هستی⭐

✅ آپارتمان فول امکانات تاپ لوکیشن ✅

✅ 146 متر

✅ 3 خواب ( مستر )

✅ فول امکانات

✅ پارکت ، کاغذ دیواری ،کناف

✅ تراس بزرگ

✅ دسترسی بالا به مراکز تفریحی ، رفاهی

⭐ املاک نجف پور ⭐
در زمینه
خرید و فروش ، رهن و اجاره ، پیش فروش املاک مسکونی ، تجاری ،خدماتی و ویلایی در خدمت شما بزرگواران می باشد.

✅ اعتماد شما ، سرمایه ماست ✅

☎️ برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید تماس حاصل فرمائید.