تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان لوکس سه خواب به متراژ 120متر

آپارتمان لوکس سه خواب به متراژ 120متر

1 هفته پیش در عظیمیه

متراژ
120
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
‏19,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏165,000,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
. یک فرصت استثنایی.

. یک واحد آپارتمان لوکس واقع در بهترین لوکیشن عظیمیه
. نمای بسیار زیبای مدرن
. لابی مجلل
. واحد دارای پلان بسیار زیبای ژرنالی با تفکیک فضاهای خصوصی و نیمه خصوصی
. حال و پذیرایی بزرگ و دل باز با ویو عالی ابدی
. آشپزخانه بزرگ
. کابینت درجه یک ترک
. دارای سه خواب بزرگ با نور عالی
. دسترسی عالی

. و بسیاری توضیحات شنیدنی دیگر

. موارد مشابه لوکس با متراژ متفاوت موجود است

. با سلام
بنده مهندس بیات زاده از امروز مشاور امور ملکی شما خواهم بود از انتخابتان سپاسگزارم