تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان ١٢٤ متر فازسه کلید نخورده

آپارتمان ١٢٤ متر فازسه کلید نخورده

1 سال پیش در تهران

متراژ
124
ساخت
1400
قیمت کل
12٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
100٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
حکیمیه فاز ٣
کلید نخورده ✅
همراه با دو پارکینگ سندی همکف✅
١٢٤ متر

در بهترین فرعی های فاز سه

قابلیت رهن تا ١٤٠٠

جهت بازدید این واحد با ما در تماس باشید
روی ما حساب کنید ✋
.
.
ادرس دفتر : حکیمیه بهشت شرقی روبروی تالار املاک نارون

بیدی