تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان ٦٠متری تک خواب

آپارتمان ٦٠متری تک خواب

2 سال پیش در قم

متراژ
60
ساخت
1387
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬833٬000 تومان
طبقه
3
با سلام خدمت همشهریان عزیز
یک واحد آپارتمان نقلی در شهرک پردیسان با مشخصات زیر بفروش میرسد.
❇️گاز صفحه ایی و آبگرمکن برند
❇️در کل مبلغ زیادی هزینه شده واحد شده و بدون کوچکترین خرجی میباشد.
⛔️واحد متاسفانه بدون اسانسور میباشد.
___________________________________________
✳️✳️✳️ مهمترین نکته قابل اشاره در این واحد داشتن یک وام اوراق با سود ١٧درصد میباشد که دگ وجود نداره و حقیقتا طلاست✳️✳️✳️
❇️مبلغ ٣٦٠ملیون از وام فقط باقی مونده که اقساطش ماهی ٩تومن هست❇️
تاکید میکنم وام ١٧ درصد هست و اینکه خیلی از مبلغ وام پرداخت شده.
____________
واحد های دیگر با توجه به بودجه و سلیقه شما در نقاط مختلف پردیسان موجود میباشد.
با معرفی زمین و مشاوره خرید و فروش فیش در خدمت شما عزیزان هستیم.
باتشکر
✅عابدی ✅
مهندسین رستاک
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مهندسین رستاک پردیسان بلوارسلمان البرز21 پلاک 48

به ما بسپارید / ازما بخواهید /حس خوب خانه دار شدن