تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان١٦٣متری کارمندان استانداری

آپارتمان١٦٣متری کارمندان استانداری

1 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
163
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
5٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬435٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
سلام و درود

♦️کارشناس اسلامی

⚠️جستجو دیگر کافیست ⚠️

♦️لوکس ترین فایل منطقه ١٦٣ متر با دیزاین لاکچری

♦️سالن ٦٧ متری وسیع با قابلیت انواع چیدمان
♦️پنجره های تمام قدی سالن
♦️بالکن بزرگ ده متری
♦️٣ خواب ١٨ و١٥ و١٣ متری
♦️اشپزخانه مجهز به کابینت های توکار (های گلس ترک)
♦️کل واحد نورپردازی کنترلی و کناف سنگین
♦️تی وی روم و شومینه با قبلیت تغییر رنگ(٣٠رنگ )
♦️سیستم گرمایش و سرمایش داکت اسپلیت
♦️سرامیک ٨٠ در ٨٠
و…

♦️مبلغ ١٠ درصد سر انتقال سند از کل مبلغ کسر میگردد

♦️قابلیت رهن تا ٧٠٠ تومن

♦️معاوضه با واحد ٨٠ تا ١٠٠ متری محدوده کارمندان فرهنگیان فاز٢

⭐️مشاور شما اسلامی

⭐️تنظیم کلیه قرار داد ها زیر نظر وکیل پایه یک دادگستری

⭐️املاک ستارگان برتر شعبه فرهنگیان فاز2