تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان ٨٨متری

آپارتمان ٨٨متری

2 سال پیش در قم

متراژ
88
ساخت
1391
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬980٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
22٬500٬000 تومان
طبقه
2
با سلام خدمت همشهریان عزیز
یک واحد مسکونی در مجتمعی برند و درجه یک در خیابان شجاعت پردیسان بفروش میرسد.
واحد در طبقه اول میباشد و تا برج ٥دارای مستاجر است.
از لحاظ نقشه داخل واحد واقعا فوق العاده است✅
امکانات رفاهی اطراف مجتمع درجه یک✅
نگهبانی ٢٤ساعته و ساکنین عالی✅
با تشکر
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مهندسین رستاک پردیسان بلوارسلمان البرز21 پلاک 48

به ما بسپارید / ازما بخواهید /حس خوب خانه دار شدن