آپارتمان مجتمع ستارخان نصف راه 94متر
1 سال پیش در تبریز
کپی شد
قیمت کل
3٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬574٬000 تومان
تأمین کننده آب گرم
موتورخانه
#تبریز_
#کد_فایل_1319
تاریخ:1403/05/16
#فروش_آپارتمان مجتمع مسکونی ستارخان
متراژ بنا 94
تعداد اتاق 2
طبقه 10
کل طبقات ساختمان 10
تعداد واحد در طبقه 5
تعداد کل واحدها 50
سال ساخت 1387
جهت واحد : شمالی,غربی
مشخصه ملک : فول امکانات
نمای ساختمان : سیمان
مشاعات : آسانسور
تاسیسات سرمایشی و گرمایشی : موتورخانه مرکزی
پوشش کف : موکت
آشپزخانه : ام دی اف,هود
سرویس بهداشتی و حمام : ایرانی
سایر امکانات : تراس,انباری
وضعیت سکونت : سکونت مالک
نوع و تعداد پارکینگ : تعداد پارکینگ 1
وضعیت ملک : سند دارد,تک برگ
امتیازات : آب,برق,گاز
انشعابات مشترک
یوردوم چهار راه منصور پشت برج ابریشم ➡️✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅