تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان مرکز شهر/ خ جهاد/ 77متر/ سند تک برگ

آپارتمان مرکز شهر/ خ جهاد/ 77متر/ سند تک برگ

1 سال پیش در آستانه اشرفیه

متراژ
77
ساخت
1396
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬870٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
77متر /دوخواب/لوکیشن مرکز شهر خ جهاد/کمد دیواری/سرویس جدا/کابینت آشپزخانه مدرن/دسترسی اسان به تمامی مراکز خرید فروشگاهی واداره ها/قرق در نور/درب ضد سرقت/پکیج کامل روشن/امتیازات کامل جدا با منبع اب و پمپ/برق/گاز/تلفن/خرید فروش ملک/رهن اجاره ویژه زوجین/پیمانکاری ساختمان به صورت مدیریت پیمان قرارداد کتبی/مجوز رسمی ساخت و کلیه کارهای اداری مربوطه/معرفی بهترین برندهای سرمایه گذاری لحظه ای در استانه اشرفیه/لاهیجان/سیاهکل/بندر کیاشهر کاسپین/نقشه برداری زمین توسط مهندسین مجرب سازمان نظام مهندسی کشور/تهیه وام مسکن روستایی تامبلغ 350میلیون/با باز پرداخت ماهیانه فقط 3600با دوسال استراحت بعد از ساخت/پروانه ساخت/معرفی سود آور ترین پروژه های سرمایه گذاری/خرید و فروش زمین کشاورزی روستایی مکانیزه و سنتی/زمین های مسکونی روستایی و شهری/با سند تک برگ/خلاصه نگم براتون هر انچه شما میخواهید کندو صداقت و کارامدی پشتوانه ماست با تیم مجرب ما اینده از آن شماست تخصص..... ما تضمین سود شماست کندو مثل هیچ کدام.
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

کارشناس روابط عمومی مصطفی سلیمانی

آژانس املاک دپارتمان کندو استانه اشرفیه خ جهاد

تخصص ما ....تضمین سود شماست.🍯 صداقت در عمل پشتوانه ماست.کندو مثل هیچ کدام

ثبت امتیاز برای آگهی